Wydarzenia
Swoje pierwsze urodziny świętował polski...
29 maja 2008 roku w Gdynia Container Terminal S.A. (GCT) przekazano do eksploatacji...

Transport samochodowy

Zajmujemy się importem, eksportem oraz tranzytem. Nasza oferta zawiera obsługę transportu towarów w Polsce i za granicą.

Zapewniamy przesyłkę drogą morską w kontenerach standardowych, chłodniczych oraz specjalistycznych. Dzięki wieloletniej, bezproblemowej współpracy z armatorami jesteśmy w stanie wynegocjować indywidualne stawki. Co więcej, mamy możliwość śledzenia etapów transportu, Państwa kontenerów, krok po kroku.

Świadczymy usługi w zakresie organizowania transportu morskiego typu LCL, czyli w kontenerach zbiorczych. Zapewniamy odbiór towaru od klienta i dostarczenie bezpośrednio do odbiorcy.

W oparciu o sprawdzone i zaufane firmy organizujemy transporty LKW w Polsce oraz Unii Europejskiej. Przewóz odbywa się tylko przy pomocy sprawnych, nowych samochodów. Nasi kierowcy dbają aby towar był odpowiednio zabezpieczony na czas podróży oraz posiadają wszystkie potrzebne dokumenty i badania, które są wymagane przy transporcie towarów spożywczych lub specjalistycznych.

Na życzenie naszych klientów, jesteśmy w stanie zapewnić samochody do transportów specjalistycznych, np. ładunków ponadgabarytowych. W przypadku kontenerów 40’ posiadamy dostęp do naczep przystosowanych do samodzielnego zdejmowania kontenera.