Wydarzenia
Swoje pierwsze urodziny świętował polski...
29 maja 2008 roku w Gdynia Container Terminal S.A. (GCT) przekazano do eksploatacji...

Serwis całokontenerowy - FCL

Transport całokontenerowy polecamy szczególnie klientom, którzy mają do przewiezienia towary o dużej objętości i wadze. Przyjmujemy, że ładunek o objętości 10 cbm lub 10 ton nie opłaca się przewozić serwisem LCL (kontenery zbiorcze, tzw. drobnica).

Zajmujemy się kontenerami 20’, 40’, 40’hc standardowymi oraz chłodniczymi w imporcie i eksporcie.

Zapewniamy kompleksową obsługę transportu kontenerowego, czyli:

 • dowozy kontenerów drogą lądową pod załadunek/rozładunek u klienta
 • obsługę portową w porcie załadunku i wyładunku
 • obsługę celną
 • transport morski
 • Dzięki wyszkolonej kadrze kierowców i posiadanym uprawnieniom mamy możliwość organizowania przewozu lądowego kontenerów z ładunkiem niebezpiecznym w całej Europie, zgodnie z umową europejską ADR. Świadczymy usługi związane z transportem morskim towarów z klasą IMO.

  Mamy ogromne doświadczenie w organizacji obsługi portowej, dokumentacyjnej oraz celnej kontenerów. Jesteśmy w stanie zapewnić przeładunki na inne środki transportu. W trakcie wszystkich prac związanych z otwarciem kontenera jesteśmy cały czas obecni i sprawujemy nadzór nad ładunkiem.

  Korzystamy z frachtów kontenerowych renomowanych armatorów, a także wypróbowanych współpracowników i przewoźników lądowych. Zapewniamy stabilny oraz konkurencyjny cenowo serwis. Wybierzemy dla Państwa najbardziej efektywne i ekonomiczne połączenia linii morskich.

  Wszystkim usługom FCL towarzyszą najwyższej jakości rozwiązania informatyczne.