Wydarzenia
Swoje pierwsze urodziny świętował polski...
29 maja 2008 roku w Gdynia Container Terminal S.A. (GCT) przekazano do eksploatacji...

Serwis drobnicowy - LCL

Transport w kontenerach zbiorczych polecamy klientom, którzy mają do przesłania mniejsze partie towaru, np. jedną do kilku palet lub kartonów. Polega on na dostarczeniu przesyłki do magazynu zbiorczego, a następnie załadowanie do kontenera z innymi tego typu towarami.

W obrocie międzynarodowym, dzięki rozbudowanej sieci partnerów, zapewniamy dostarczenie oraz odbiór przesyłki z większości miejsc na świece. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoki standard transportu przesyłki – np. zasada nie łączenia towarów o intensywnym zapachu w przesyłkami podatnymi na wchłanianie itp.

W przypadku przewozu lądowego w Polsce i Europie organizujemy, doładunki do wysyłanych przez nas transportów. Zapewniamy załadunek odpowiedni dla rodzaju przesyłki. Nasi kierowcy zadbają aby towar było odpowiednio zasztauowany i umocowany.

Zapewniamy odbiór przesyłki od klienta i dostarczenie bezpośrednio do drzwi odbiorcy. Gwarantujemy, że Państwa towar dotrze bezpiecznie do celu.

Nie organizujemy transportu LCL dla towarów niebezpiecznych, spożywczych łatwo psujących się lub wymagających stałej temperatury.