Wydarzenia
Swoje pierwsze urodziny świętował polski...
29 maja 2008 roku w Gdynia Container Terminal S.A. (GCT) przekazano do eksploatacji...

Serwis ładunków wymagających stałej temperatury - REEF

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma specjalizuje się w transporcie kontenerów wymagających utrzymywania stałej temperatury, czyli chłodniczych bądź izotermicznych. Zapewniamy ich przewóz drogą lądową oraz morską, w eksporcie i imporcie.

Kontenery chłodnicze używane są głównie dla następujących grup towarów:

 • artykuły spożywcze wymagające ograniczenia wahań temperatury np. słodycze, owoce, płynne koncentraty spożywcze,
 • artykuły spożywcze mrożone, np. mięso, ryby, owoce morza,
 • kosmetyki oraz farmaceutyki,
 • artykuły chemiczne, np. farby, lakiery, chemia gospodarcza i przemysłowa,
 • kwiaty.
 • Naszym współpracownikom gwarantujemy sprawne kontenery, z odpowiednimi certyfikatami i atestami dla każdego rodzaju towaru.

  Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, współpracujemy tylko z wykwalifikowaną kadrą kierowców. Zapewniamy odpowiednie warunki na czas transportu lądowego. W naszej ofercie posiadamy specjalistyczne samochody z wbudowanymi agregatami, co pozwala nam na bieżąco kontrolować temperaturę wewnątrz kontenera. Co więcej, nasi kierowcy posiadają odpowiednie uprawnienia do przewozu każdego rodzaju towaru, np. książeczki SANEPiD, uprawnienia ADR.

  Na Państwa życzenie, jesteśmy w stanie zorganizować przeładunki kontenerów, w odpowiednich dla danego rodzaju towarów, warunkach oraz sprawować nadzór nad całą operacją.

  W związku z tym, że większość towarów przewożonych w kontenerach chłodniczych lub izotermicznych jest specyficzna, szczególnie zadbamy o sprawną i fachową obsługę dokumentacyjną.